Individuāla pieeja Jūsu izaugsmei.

 
 
 

Konstantins Smirnovs

Valdes loceklis / Mediju direktors

T.: +371 26181100
E.: konstantins.smirnovs@mediaflux.lv

Līga Rutkovska

Klientu vadība / Projektu direktore

T.: +371 26565673
E.: liga.rutkovska@mediaflux.lv

Kitija Rolle-Sarkane

Klientu vadība / Projektu direktore

T.: +371 29235934
E.: kitija@mediaflux.lv

Edgars Titavs

 Klientu vadība / Projektu direktors

T.: +371 29342847
E.: edgars.titavs@mediaflux.lv

Ilze Miglāne

Biznesa plānošana/mediju plānotāja

T.: +371 26455714
E.: ilze.miglane@mediaflux.lv

Ilze Bandere-Ķikāne

Administrācija / Lietvede

T.: +371 26474155

E.: ilze@mediaflux.lv

Vilnis Droiskis

Biznesa plānošana / Analītiskās daļas vadītājs

T.: +371 29246477
E.: vilnis.droiskis@mediaflux.lv

Gaļina Katajeva

Administrācija / Grāmatvede

T.: +371 26779609

E.: galina@mediaflux.lv

Diāna Berģe

Klientu vadība / Projektu direktore

T.: +371 28235084

E.: diana.berge@mediaflux.lv

Jānis Ruks

Klientu vadība / Projektu direktors

T.: +371 27271711
E.: janis.ruks@mediaflux.lv

Marta Deksne

Radošo projektu vadītāja / Grafiskais dizains

T.: +371 29977389

E.: marta.deksne@mediaflux.lv

Artūrs Strautmanis

Radošo projektu menedžeris

T.: +371 29835716

E.: arturs.strautmanis@mediaflux.lv

 

MŪSU KONTAKTI

Buru iela 16, Rīga, LV-1004
E-pasts: info@mediaflux.lv